We are Online Market of organic fruits, vegetables, juices and dried fruits. Visit site for a complete list of exclusive we are stocking.

Usefull links

Contact us

My Cart
 0,00

Limon Sarımsak Kürünün Faydaları

Tüketin Sağlıkta Kalın
Doğal Şifa Kaynağı

1- Hızlı Yağ yakın, Sağlıklı Kilo verin :  Limon sarımsak En önemli özelliği sarımsağın doğal ve güçlü bir metabolizma çalıştırıcı olmasıdır. Kilo sorunu olanlar, yağlı bir vücuda sahip olanlar, bölgesel kilo, göbek, basen sorunu olanlar limon sarımsak kürü kullanarak hızlı bir şekilde zayıflarlar.

2-Tok kalın, Zinde kalın :  Kürü sabah içildiğinde sizi gün boyu tok tutar. Tok tutmanın yanında tatlıya ve hamura olan iştahı azaltır. Verdiği enerji ile halsiz düşmez dirençli ve enerjik olursunuz.

3-Damarları açın:  Tüm damar iltihapları (vaskulir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

4-Kolestrolü düşürün:  Kollestrol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor.

5-Ülserden kurtulun:  Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

6-Romatizmayı durdurun:  Romatizmal iltihabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

7-Şekeri düşürün:  Kan şeker dengesini kontrol altına alır, diyabeti engeller, halsizliği giderir, pankreasın yenilemesini sağlar.

8-Stresten kurtulun:  Magnezyum eksikliğini giderdiği ve Serotonin hormonu saldığı için stres ve endişeyi önemli ölçüde azaltır.

9-Yüksek Tansiyonu düşürün:  Kan dolaşımını düzenleyen bu kür güçlü antioksidan içerdiği için tansiyonu dengelemede önemli bir işlev görür.

10- Böbrek taşlarını atın:  Böbrek ve safra taşlarını eritiyor. İdrar söktürüyor. Vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırır.

11-Felç riskini azaltın:  Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlar. Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felçlere ve vertigo’yu fayda veriyor.

12-Enerji dolun, Dinç kalın:  Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor.

Sarımsak Limon Sipariş

-Hemen Sipariş Ver-
2 Adet 4 Litre
Limon Sarımsak Kürü (Önerilen)

175 TL
3 Adet 6 Litre
Limon Sarımsak Kürü

255 TL
4 Adet 8 Litre
Limon Sarımsak Kürü

335 TL
5 Adet 10 Litre
Limon Sarımsak Kürü

400 TL
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping